Skip links

Medycyna estetyczna

Mezoterapia Tropokolagenem GUNA

Zabieg bioliftingu tropokolagenem GUNA to ujędrniająca mezoterapia, która wykorzystuje kolagen do przywrócenia pięknego wyglądu skóry. Mezoterapia kolagenowa skutecznie odmładza, ujędrnia skórę i niweluje zmarszczki, a także poprawia owal twarzy. Podany kolagen nie powoduje alergii ani nie wywołuje żadnych innych skutków ubocznych.

Przed wykonaniem zabieg musi odbyć się konsultacja lekarska. Po wykluczeniu przeciwwskazań okolica zabiegowa zostaje poddana znieczuleniu. Metoda ta polega na podaniu preparatu z kolagenem w celu pobudzenia aktywności fibroblastów, które zapoczątkowują procesy regeneracyjne oraz stymulują skórę do produkcji naturalnego kolagenu.

Przeciwwskazania


  • choroby autoimmunologiczne,
  • nowotwory,
  • stany zapalne skóry,
  • choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry,
  • ciąża i karmienie piersią.

Zabieg nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania,  nie należy stosować wcześniej leków        obniżających krzepliwość krwi np. aspiryny.

Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się zaczerwienienie, a także wystąpić delikatna bolesność i wrażliwość miejsca poddanego zabiegowi. Zabieg mezoterapii tropokolagenem GUNA wpływają na ujędrnienie i przywrócenie właściwego napięcia skóry, odbudowę skóry i tkanki podskórnej, spłycenie zmarszczek, redukcję wiotkości skóry, poprawę gęstości skóry twarzy i skóry, spłycenie i wygładzenie blizn oraz rozstępów oraz poprawę napięcia mięśniowego okolic twarzy. Najlepsze efekty można uzyskać po wykonaniu 3-5 zabiegów, które powinny się odbyć się w serii zabiegowej.

Zapraszamy do zapisów i skorzystania z jedynej tego typu mezoterapii igłowej w Opolu!