Skip links

Zabiegi

Medycyna estetyczna

Kriolipoliza

Spośród wielu sposobów na nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej kriolipoliza cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem klinik oraz samych pacjentów. Metoda ta jest stosunkowo nowa. Została opracowana w 2008 roku przez dwóch amerykańskich lekarzy, Dietera Mansteina i
R. Roxa Andersona. Efektem tego zabiegu jest trwałe zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej, poprawiona figura i ukształtowana sylwetka. Osiąga się to za sprawą zamrażania komórek tłuszczowych, a dokładniej rzecz biorąc nasyconych kwasów tłuszczowych, z których są zbudowane.
Te kwasy cechują się małą odpornością na działanie bardzo niskich temperatur. Zamrożone komórki tłuszczowe podlegają zniszczeniu i w 100% zostają wydalone z organizmu w zwykłym procesie metabolicznym. Kriolipoliza bazuje na naturalnych procesach fizjologicznych, a jej zastosowanie daje rezultaty porównywalne z liposukcją chirurgiczną.

Kriolipolizę stosuje się w celu redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, talii, plecach, ramionach i łydkach. Często kriolipolizie poddaje się newralgiczne obszary ciała, które z trudem poddają się diecie i ćwiczeniom.

URZĄDZENIE DO KRIOLIPOLIZY


Zabieg kriolipolizy jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. Wszelkie narządy i naczynia krwionośne znajdujące się pod skórą nie reagują na niskie temperatury, dlatego zamrażanie tłuszczu nie jest w żaden sposób szkodliwe dla organizmu. O skuteczności w największej mierze decyduje urządzenie do kriolipolizy. Powinien to być specjalistyczny sprzęt, który został uznany przez branżę medycyny estetycznej (nagrody i wyróżnienia) oraz renomowane kliniki i centra medycyny estetycznej.
Wybierając sprzęt do kriolipolizy kierowaliśmy się ponadprzeciętną jakością, gwarancją skuteczności zabiegów oraz innowacyjnością zastosowanej technologii. Nasze urządzenie do kriolipolizy jest bardzo zaawansowane technologicznie, o regulowanej intensywności zabiegu. Dzięki temu można go dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, w zależności od budowy ciała i oczekiwanych efektów. Zabieg kriolipolizy jest nieinwazyjny.

Kosmetologia estetyczna

Makijaż permanentny

Masaż

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Bezbolesna depilacja laserowa

Royal Care