Skip links

Kosmetologia estetyczna

Gunaforeza

Gunaforeza jest przeznaczona dla osób, które chcą bezinwazyjnie poprawić stan skóry twarzy. Zabieg jest bezbolesny, a także stanowi idealną alternatywę dla zabiegów iniekcyjnych.

Zabieg polega na wykorzystaniu rezonansu magnetoforetycznego, podczas którego wytwarzane jest pole magnetyczne ELF o niskiej częstotliwości i niskim natężeniu, dzięki czemu emisja pola magnetycznego nie stanowi zagrożenia zarówno dla Pacjenta, jak i specjalisty wykonującego zabieg. Podczas zabiegu dochodzi do zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych i nasilenia działania pompy sodowo-potasowej, dzięki czemu poprawia się miejscowe krążenie krwi i dochodzi do zwiększenia absorpcji wprowadzanych substancji.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu gunaforezy są:

  • Ciąża,
  • Rozrusznik serca,
  • Implanty zębowe,
  • Protezy zębowe.

Podczas zabiegu gunaforezy stosowany jest kolagen GUNA. Efektem zauważalnym już po pierwszym zabiegu jest wygładzenie i nawilżenie skóry twarzy. Zabieg Gunaforezy jest bezbolesny, a efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Dla najlepszych efektów zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów, co zostanie indywidualnie skonsultowane ze specjalistą kosmetologii estetycznej.

Zabieg ten nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania.

Zapraszamy do zapisów i skorzystania z jedynego takiego zabiegu w Opolu!