Skip links

Oferta zabiegów

Klinika Royal Care oferuje bardzo wiele usług, dzięki którym poprawisz swoją urodę. Realizujemy zabiegi estetyczne dla mężczyzn i kobiet z Opola oraz okolic. Należy podkreślić, że wykonujemy je zgodnie z najlepszymi standardami, wykorzystując nowoczesne urządzenia. Wszyscy nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie i indywidualnie podchodzą do każdego Pacjenta. Uwzględniamy potrzeby oraz wymagania, aby zaproponować optymalne rozwiązania. Do wyboru są działania z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, dermatologii czy masaży. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji i skorzystania już teraz!

Kosmetologia estetyczna

Makijaż permanentny

Masaż

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Bezbolesna depilacja laserowa

Różnorodne zabiegi estetyczne

W naszej szerokiej ofercie są zabiegi dla mężczyzn i kobiet związane z kosmetologią czy medycyną estetyczną. Poprawią one wygląd poszczególnych partii ciała i pomogą w kompleksowej pielęgnacji. Polecamy m.in. mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazję. Dla osób walczących z przebarwieniami przygotowaliśmy metody z wykorzystaniem lasera. Ponadto proponujemy usługi wykorzystujące oczyszczanie wodorowe, fotoodmładzanie, redukcję widoczności naczynek, bezbolesną depilację laserową oraz terapie kolagenowe.

Oferta dla mężczyzn i kobiet

Jesteśmy wyposażeni w urządzenia, które umożliwiają bezbolesną depilację oraz odmładzanie skóry. Warto też zapisać się na szczegółową analizę skóry twarzy 3D wraz z konsultacją kosmetologiczną, gdzie zostaną indywidualnie dobrane zabiegi oraz pielęgnacja domowa. Ponadto realizujemy zabiegi estetyczne. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych działań, to koniecznie sprawdź zakładkę z usługami z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej dla kobiet i mężczyzn. Wszystkich zainteresują na pewno rozmaite masaże głowy, stóp i dłoni, relaksacyjny, np. z wykorzystaniem gorących kamieni, czy też Kobido.

Najlepsze zabiegi estetyczne w Opolu

Realizujemy wysokiej klasy zabiegi estetyczne w Opolu, które spełnią wymagania wszystkich pacjentów. Polecamy je mężczyznom i kobietom chcącym profesjonalnie zadbać o swoje ciało. Są one bardzo bezpieczne i komfortowe, a także dostępne w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia kliniki Royal Care!