Skip links

Specjaliści

Emilia Korycinska

Emilia Korycińska

Nazywam się Emilia Korycińska, jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki w wielu Opolskich placówkach oraz szpitalach, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Ukończyłam między innymi:

  • Kurs masażu bańkami
  • Kurs masażu relaksacyjnego
  • Kurs masażu punktów spustowych
  • Kurs masażu gorącymi kamieniami
  • Kurs kinesiotapingu
  • Kurs SPA: zabieg i masaż czekoladą
  • Kurs japońskiego liftingującego masażu twarzy KOBIDO
  • Szkolenie z przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia SHR EPIL MOTION (fotoepilacja, fotoodmładzanie, termolifting twarzy i ciała, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku, redukcja rumienia)

Szczególnie interesuję się zaburzeniami układu stomatognatycznego i terapią czaszkowo-twarzową. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i uzupełniam wiedzę o nowinki fizjoterapeutyczne.

Oliwia Pater

Oliwia Pater

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Specjalizuję się w nowoczesnych zabiegach na twarz i ciało. Zawsze kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, troską i uwagą, dobieram najskuteczniejsze terapie. Zalecam odpowiednią pielęgnację pozabiegową, aby przedłużyć efekty zastosowanych zabiegów. Doceniam pracę z ludźmi i możliwość rozwoju, stale podnosząc swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Dr Monika Tymon

W 2006 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich na wydziale Lekarsko-Dentystycznym we Wrocławiu . Od 10 lat zajmuje się medycyna estetyczną . Jestem uczestniczką wielu konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w kraju i za granicą.

Stale dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji, by móc oferować pacjentom jak najlepsze i na najwyższym poziomie usług zabiegi. Jestem absolwentką prestiżowej szkoły medycyny estetycznej Allergan Medical Institute. Jako esteta jestem szczęśliwa, że mogę w swojej pracy łączyć dwie estetyczne dziedziny medyczne – stomatologię i medycynę estetyczną. W gabinecie kładę silny nacisk na bezpieczeństwo, jakość materiałów, komfort pacjenta i naturalny efekt.

Kieruję się indywidualnym ,holistycznym podejściem do każdej osoby .

Patrycja Stelmach

Jestem właścicielem marki: „Patrycja Stelmach Beauty Artist”. Od pięciu lat zajmuję się stylizacją oprawy oka oraz makijażem permanentnym. W 2016 roku ukończyłam międzynarodową roczną szkołę makijażu permanentnego Broadway Beauty Żanety Stanisławskiej, zaś w 2019 roku związałam się z firmą Maderm Esthetic, gdzie wraz z Agnieszką Majewską – założycielką marki –prowadzę szkolenia stacjonarne w zakresie mikropigmentacji brwi oczu i ust.

Marka Maderm jest również producentem pigmentów oraz urządzeń do makijażu permanentnego. W ostatnim czasie została okrzyknięta Kobiecą Marką Roku. Co tym bardziej sprawiło że miejsce, w którym się znajduję to najwyższa jakość oraz najwyższy poziom w Polsce jak i Europie. Rok 2020 rozpoczęłam z przytupem, ponieważ w styczniu zostałam wyróżniona przez markę Nikk Mole producentem henny pudrowej i zostałam trenerem na terenie Wielkopolski. Prowadzę szkolenia w zakresie stylizacji brwi henną pudrową, laminacji i liftingu rzęs, a także farbowania i laminacji brwi. Ponadto nauczam rysunku wstępnego, czyli geometrii oraz mapowania twarzy. Miałam przyjemność zostać zaproszona do składu jury podczas Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym Master of Lets Talk About PMU.

W 2013 roku otrzymałam świadectwo Nauczyciela praktycznej nauki zawodu, a tym samym uzyskałam kwalifikacje, dzięki którym jako Nauczyciel, przepracowałam 4 lata w placówkach szkolnictwa publicznego oraz niepublicznego, co dało mi ogrom satysfakcji, a także solidnie ukształtowało predyspozycje do przekazywania wiedzy. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci oraz zagorzałą czytelniczką książek.

Weronika Respondek

Weronika Respondek

Nazywam się Weronika Respondek, jestem kosmetologiem. Specjalizuję się w zabiegach związanych z oprawą oka. Dodatkowo wykonuję zabiegi związane z kosmetologią estetyczną, zabiegi dobieram indywidualnie według potrzeb Pacjenta oraz jego cery. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach oraz webinarach. Staram się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje śledząc nowości w mojej dziedzinie. Jestem perfekcjonistką i w wykonywanej pracy dbam o każdy szczegół. Za każdym razem nie mogę doczekać się efektów mojej pracy i podziwiać razem z moimi Pacjentami ich nowe, piękne spojrzenia.