Skip links

Specjaliści

Emilia Korycińska

Nazywam się Emilia Korycińska, jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki w wielu Opolskich placówkach oraz szpitalach, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Ukończyłam między innymi:

  • Kurs masażu bańkami
  • Kurs masażu relaksacyjnego
  • Kurs masażu punktów spustowych
  • Kurs masażu gorącymi kamieniami
  • Kurs kinesiotapingu
  • Kurs SPA: zabieg i masaż czekoladą
  • Kurs japońskiego liftingującego masażu twarzy KOBIDO
  • Szkolenie z przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia SHR EPIL MOTION (fotoepilacja, fotoodmładzanie, termolifting twarzy i ciała, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku, redukcja rumienia)

Szczególnie interesuję się zaburzeniami układu stomatognatycznego i terapią czaszkowo-twarzową. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i uzupełniam wiedzę o nowinki fizjoterapeutyczne.

Monika Wleklińska-Tymon

Ukończyłam studia w 2006 roku na Wrocławskiej Akademii Medycznej z tytułem Lekarza Dentysty. Moje ulubione dziedziny stomatologii to endodoncja, stomatologia zachowawcza, estetyczna, chirurgia oraz jako dopełnienie całości pięknego uśmiechu pacjenta medycyna estetyczna. Swoje kwalifikacje cały czas podnoszę uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Oliwia Pater

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Specjalizuję się w nowoczesnych zabiegach na twarz i ciało. Zawsze kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, troską i uwagą, dobieram najskuteczniejsze terapie. Zalecam odpowiednią pielęgnację pozabiegową, aby przedłużyć efekty zastosowanych zabiegów. Doceniam pracę z ludźmi i możliwość rozwoju, stale podnosząc swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Natalia Konieczko

Ukończyłam studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Swoje doświadczenie zdobywałam w gabinetach kosmetycznych w Opolu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, szkoleniach, kursach zawodowych i na bieżąco śledzę nowości na rynku kosmetycznym. Kosmetologia jest moja pasją, więc chętnie służę Państwu swoja wiedzą i doświadczeniem. Wykonuję zabiegi z najwyższa starannością i dokładnością. Zawsze słucham, rozmawiam i dobieram indywidualnie najskuteczniejszą terapię.