Skip links

Specjaliści

Emilia Korycińska

Nazywam się Emilia Korycińska, jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki w wielu Opolskich placówkach oraz szpitalach, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Ukończyłam między innymi:

  • Kurs masażu bańkami
  • Kurs masażu relaksacyjnego
  • Kurs masażu punktów spustowych
  • Kurs masażu gorącymi kamieniami
  • Kurs kinesiotapingu
  • Kurs SPA: zabieg i masaż czekoladą
  • Kurs japońskiego liftingującego masażu twarzy KOBIDO
  • Szkolenie z przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia SHR EPIL MOTION (fotoepilacja, fotoodmładzanie, termolifting twarzy i ciała, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku, redukcja rumienia)

Szczególnie interesuję się zaburzeniami układu stomatognatycznego i terapią czaszkowo-twarzową. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i uzupełniam wiedzę o nowinki fizjoterapeutyczne.

Oliwia Pater

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Specjalizuję się w nowoczesnych zabiegach na twarz i ciało. Zawsze kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, troską i uwagą, dobieram najskuteczniejsze terapie. Zalecam odpowiednią pielęgnację pozabiegową, aby przedłużyć efekty zastosowanych zabiegów. Doceniam pracę z ludźmi i możliwość rozwoju, stale podnosząc swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Natalia Konieczko

Ukończyłam studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Swoje doświadczenie zdobywałam w gabinetach kosmetycznych w Opolu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, szkoleniach, kursach zawodowych i na bieżąco śledzę nowości na rynku kosmetycznym. Kosmetologia jest moja pasją, więc chętnie służę Państwu swoja wiedzą i doświadczeniem. Wykonuję zabiegi z najwyższa starannością i dokładnością. Zawsze słucham, rozmawiam i dobieram indywidualnie najskuteczniejszą terapię.

Dr Monika Tymon

W 2006 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich na wydziale Lekarsko-Dentystycznym we Wrocławiu . Od 10 lat zajmuje się medycyna estetyczną . Jestem uczestniczką wielu konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii w kraju i za granicą.

Stale dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji, by móc oferować pacjentom jak najlepsze i na najwyższym poziomie usług zabiegi. Jestem absolwentką prestiżowej szkoły medycyny estetycznej Allergan Medical Institute. Jako esteta jestem szczęśliwa, że mogę w swojej pracy łączyć dwie estetyczne dziedziny medyczne – stomatologię i medycynę estetyczną. W gabinecie kładę silny nacisk na bezpieczeństwo, jakość materiałów, komfort pacjenta i naturalny efekt.

Kieruję się indywidualnym ,holistycznym podejściem do każdej osoby .

Patrycja Stelmach

Jestem właścicielem marki: „Patrycja Stelmach Beauty Artist”. Od pięciu lat zajmuję się stylizacją oprawy oka oraz makijażem permanentnym. W 2016 roku ukończyłam międzynarodową roczną szkołę makijażu permanentnego Broadway Beauty Żanety Stanisławskiej, zaś w 2019 roku związałam się z firmą Maderm Esthetic, gdzie wraz z Agnieszką Majewską – założycielką marki –prowadzę szkolenia stacjonarne w zakresie mikropigmentacji brwi oczu i ust.

Marka Maderm jest również producentem pigmentów oraz urządzeń do makijażu permanentnego. W ostatnim czasie została okrzyknięta Kobiecą Marką Roku. Co tym bardziej sprawiło że miejsce, w którym się znajduję to najwyższa jakość oraz najwyższy poziom w Polsce jak i Europie. Rok 2020 rozpoczęłam z przytupem, ponieważ w styczniu zostałam wyróżniona przez markę Nikk Mole producentem henny pudrowej i zostałam trenerem na terenie Wielkopolski. Prowadzę szkolenia w zakresie stylizacji brwi henną pudrową, laminacji i liftingu rzęs, a także farbowania i laminacji brwi. Ponadto nauczam rysunku wstępnego, czyli geometrii oraz mapowania twarzy. Miałam przyjemność zostać zaproszona do składu jury podczas Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym Master of Lets Talk About PMU.

W 2013 roku otrzymałam świadectwo Nauczyciela praktycznej nauki zawodu, a tym samym uzyskałam kwalifikacje, dzięki którym jako Nauczyciel, przepracowałam 4 lata w placówkach szkolnictwa publicznego oraz niepublicznego, co dało mi ogrom satysfakcji, a także solidnie ukształtowało predyspozycje do przekazywania wiedzy. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci oraz zagorzałą czytelniczką książek.

Dr Karolina Jurska

Lekarz Karolina Jurska (Nalewajka) jest absolwentką wydziału lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej – kierunek medycyna estetyczna, który ukończyła z wyróżnieniem. Współpracuje z Śląska Wyższa Szkoła Medyczna jako nauczyciel akademicki. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii oraz jest  aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Ukończyła wiele prestiżowych kursów oraz szkoleń dotyczących dermatologii oraz medycyny estetycznej. Pracuje w renomowanych klinikach w całej Polsce. Dzięki swojemu doświadczeniu każdego dnia pomaga podkreślić swoim pacjentkom i pacjentom ich naturalne piękno.

Weronika Respondek

Nazywam się Weronika Respondek, jestem kosmetologiem. Specjalizuję się w zabiegach związanych z oprawą oka. Dodatkowo wykonuję zabiegi związane z kosmetologią estetyczną, zabiegi dobieram indywidualnie według potrzeb Pacjenta oraz jego cery. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach oraz webinarach. Staram się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje śledząc nowości w mojej dziedzinie. Jestem perfekcjonistką i w wykonywanej pracy dbam o każdy szczegół. Za każdym razem nie mogę doczekać się efektów mojej pracy i podziwiać razem z moimi Pacjentami ich nowe, piękne spojrzenia.

Aleksandra Burdzińska

Nazywam się Aleksandra Burdzińska jestem wizażystką oraz stylistką paznokci. Stylizacją paznokci zajmuję się od 4 lat. Ukończyłam staż w tym kierunku, posiadam certyfikaty wykonywania stylizacji metodą żelową, hybrydową oraz prefekcyjnego frencza.
Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się wizażem. Odbyłam szkolenie u Magdaleny Pieczonki oraz warsztaty z zakresu wizażu. Wykonuję między innymi makijaże ślubne, dzienne, wieczorowe jak i najnowsze trendy Kim Kardashian look, Victorias Secret Angel look, Baby Doll look oraz Foxy Eye.
Aby móc sprostać oczekiwaniom klientek, systematycznie wzbogacam zasób swojej wiedzy, uczęszczając na szkolenia oraz śledząc najnowsze wydarzenia w świecie kosmetologii i makijażu. Zadowolenie klientek oraz jakość oferowanych produktów, to dla mnie  najważniejsze priorytety.